Naše ruce


Jsme tu pro vás - nejen s nabídkou zboží, ale i díky tomu, že vám veškerý elektro-materiál dokážeme namontovat a zprovoznit. Jestli si budete přát, vezme tíhu odpovědnosti za projektovou radu, jak nejlépe dojít k vašemu cíli.

Pokud budete mít zájem, budou to naše ruce, které vám vymění žárovky. Budou to naši zkušení elektrikáři a montéři, kdo vymění obvody, zapojí rozvaděč a udělá vše pro vaši spokojenost. A je jedno, jestli jste jednotlivec nebo firma, jestli vám stačí na pomoc jeden pár rukou nebo jich budete potřebovat třeba 100. Spojte se s námi a uvidíte, že co se zdá zprvu složité, může být nakonec i celkem jednoduché.

Abyste nás pochopili a nahlédli do tajemství Thórovy mysli - nevnímáme službu našich rukou, jako zapojování drátků a montování šroubků.

Víme, že žárovku si nekupujete, abyste spotřebovali o něco víc elektřiny, ale proto, že chcete číst, když už slunce spí. Chápeme, že zásuvku nemáte doma proto, že se vám líbí, ale abyste díky ní mohli tvořit - na počítači, v kuchyni, kdekoliv.

Rozumíme tomu, že vaše továrna potřebuje být jako švýcarský strojek v hodinkách, abyste mohli splnit slib, který jste dali zákazníkům. To poslední, s čím chcete trávit čas, je řešení elektrické sítě.

Naším posláním je vám to vše umožnit a ulehčit tím život.

Použijte naše ruce k tomu, co potřebujete, aby se ty vaše mohly věnovat tomu, co chcete.

 

Kontaktní formulář - Napiště nám a my uděláme maximum pro Vaši spokojenost!

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: